Pályázati felhívás – Kárpátaljai Utazási Pályázat nyugdíjas egyesületek, családszervezetek, tantestületek és egyházi közösségek részére

A Rákóczi Szövetség – együttműködve a Miniszterelnökség Kárpátaljáért Felelős Kormánybiztosával – Kárpátaljai Utazási Programot hirdet 2018-ban is, az elmúlt évek sikere alapján azzal a céllal, hogy a kárpátaljai régió idegenforgalmát erősítse, valamint a magyar-magyar emberi kapcsolatokat bővítse. A program kertében magyarországi nyugdíjas egyesületek, klubok, családszervezetek, tantestületek és egyházi közösségek csoportjainak kárpátaljai utazásához kíván hozzájárulni.

Pályázni az alábbi online űrlap kitöltésével lehet:

Az online jelentkezési lapok beérkezésének határideje: 2018. április 4. (szerda)

Pályázat benyújtására jogosult:

• nyugdíjas egyesületek, klubok
  • családszervezetek csoportja
  • tantestületek
  • egyházi közösségek (pl. plébániai közösségek, gyülekezetek) csoportjai
  • A pályázat benyújtásának feltételei:
    • csak kárpátaljai úti céllal lehet pályázni
    • pályázni minimum 20 fős csoporttal lehet
    • a kirándulásnak 2018. március 1. és 2018. december 31. között kell megvalósulnia
    • a pályázathoz csatolni kell a kárpátaljai kirándulás programtervét

Az elnyerhető pályázati támogatás:

A Rákóczi Szövetség a program keretében az utazási költséget – a megtett út és az utazók számának függvényében – legfeljebb 250 000 Ft értékigátvállalja a sikerrel pályázók számára.

támogatás mértékének megállapítása függ az adott csoport létszámától a kalkulált útvonal hosszától:

• 20-25 fő:         120.000 Ft utazási keretösszeg
    • 26-30 fő:         160.000 Ft utazási keretösszeg